Profesionální bourací práce

bouraci-pracePlánujete rekonstrukci bytu či staršího domu nebo byste jen chtěli bydlet v moderním? Rádi byste zadali úkol firmě, která se o vše postará? Nebo se vám zdá nabídka ostatních firem, které se zabývají rekonstrukcemi, nedostatečná? Pak využijte našich služeb!

Nabízíme kompletní servis bouracích prací stávajícího bytového jádra, kuchyní, koupelen a sociálního zařízení, vše včetně rozvodů vody a elektřiny. Zajistíme odvoz vybourané stavební suti a její ekologickou likvidaci.

Požadujete změnu dispozice bytu? Veškeré úpravy provedeme přesně podle vašich představ a požadavků, nebo vám rádi poradíme nejvhodnější řešení. Specializujeme se na rekonstrukci betonových i cihlových příček v panelovém bytě. Naše firma spolupracuje též s odborníkem na statiku, takže po zhodnocení konkrétní situace je možné i zbourání nosné příčky.

Dále provádíme odstraňování starých a nevyhovujících obkladů a tapet. Zajišťujeme i škrábání štuku a oprýskané malby. Do našich služeb zahrnujeme také frázování drážek na elektřinu a rekonstrukci elektro krabiček.
Naše firma vám zaručuje rychlé a korektní jednání. Garantujeme dodržení předem dohodnutých termínů. Využijte naši nabídku služeb, budete jistě spokojeni.

Bourací práce u našich klientů