Váš byt by potřeboval zmodernizovat, předělat? Plánujete kompletní rekonstrukci nebo částečnou? Už se nemůžete dívat na umakartové jádro a hodláte se jej zbavit? Pak jsme tu pro Vás! Zkvalitněte Vaše bydlení, zvyšte jeho tržní hodnotu a najměte si nás na přestavbu.

Jsme Vám schopni provést kompletní rekonstrukci Vašeho bytu, od prvních kroků, až po finální dokončení. Připravíme návrh, zrealizujeme bourací práce, provedeme přestavbu, včetně konečné výmalby i nábytku na míru. S rekonstrukcemi bytových jader, koupelen, celých interiérů bytových i nebytových prostor máme dlouholeté zkušenosti. Garantujeme Vám profesionální přístup a maximální spokojenost. Shlédněte reference našich projektů, jež Vám přesvědčí, že je naše firma Komplet reko, s. r. o. tou správnou volbou.

Jak postupujeme při rekonstrukci bytu, bytového jádra?

1) Objednáte-li si nás na rekonstrukci bytu (bytového jádra), v prvé řadě provedeme zaměření a navrhneme, jakým způsobem interiér Vašeho bytu zrealizovat. V případě bytového jádra je potřeba se rozhodnout o způsobu rekonstrukce dle typu jádra, který máte v bytové jednotce (T, H, F, E, A).

Jádro typu A

Jádro typu A

Jádro typu E

Jádro typu E

Jádro typu F

Jádro typu F

Jádro typu H

Jádro typu H

Jádro typu T

Jádro typu T

2) Spočítáme cenovou kalkulaci. Stejně jako zaměření, konzultaci, tak cenovou nabídku máte od nás ZDARMA.

3) Připravíme návrh nové interiéru, pomůžeme Vám s výběrem vybavení, nábytku, stavebních materiálů, obkladů, dlažby, sanitární techniky a dalšího vybavení. Na budoucím rozvržení Vašeho bytu se můžete samozřejmě podílet. Našim cílem je maximálně vyhovět vašim přáním a požadavkům. Vaše spokojenost je na prvém místě!

4) Samotná přestavba začíná bouracími pracemi a likvidací odpadu. Poté můžeme začít s vyzděním nových stěn (včetně možnosti montáže sádrokartonového pohledu). Položíme podlahy. Připravíme novou vodoinstalaci a elektroinstalaci. V případě bytového jádra namontujeme sanitární techniku a práce pokračují položením obkladů a dlažby. Vymalujeme stěny a strop, následně namontujeme nábytek, který zhotovíme na míru. Veškeré tyto práce probíhají za pomoci nejmodernějších postupů.

5) Poslední fáze končí důkladným úklidem a předáním zrekonstruovaného bytu zákazníkům.

PRACUJEME RYCHLE, EFEKTIVNĚ, KVALITNĚ A S CITEM PRO ESTETIKU!

Neváhejte nás kontaktovat!

Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému z Vás, proto jsme Vám v případě potřeby kdykoliv k dispozici. Poskytneme Vám kompletní servis, poradíme, vyslyšíme Vaše přání, provedeme práce za Vás. Vy si jen můžeme spokojeně užívat nového jádra!

Kontaktujte Komplet reko, s. r. o. a nechte si od nás ZDARMA vypracovat cenovou kalkulaci na rekonstrukci Vašeho bytu či bytového jádra.

Provedené rekonstrukce bytů