Obkladačské práce

Dlažby a obkladyRádi byste zrekonstruovali Váš byt či dům a nevíte, jakou dlažbu či obklady použít? Jste nespokojeni se svou starou koupelnou a rádi byste jí obměnili za novou? Pak je to ten správný důvod svěřit se do našich rukou a my vše uděláme za Vás!

Zajistíme veškeré práce počínaje bouráním nevyhovující koupelny, až po konečnou pokládku dlažby. Právě rekonstrukce koupelen jsou v poslední době velmi využívanými službami. Komu by se líbilo staré a nevzhledné umakartové jádro, když na trhu je nepřeberný výběr moderních materiálů a vzorů dlaždic a obkladů?

Provádíme odstranění starých a nevyhovujících obkladů a pomůžeme Vám s výběrem vhodných moderních materiálů v nejrůznějších provedeních a barevné škále.

Určitě jste se setkali s tím, že někdo ve Vašem okolí musel řešit problém s křivou podlahou. Naše firma zvládne precizně vyrovnat jakýkoliv podklad, a to za velmi slušných podmínek. Zakládáme si na kvalitně a dobře odvedené práci a příhodných cenách. Pro nás je nejdůležitější spokojený zákazník, neboť jen takový se bude k nám vracet a doporučí naši firmu dalším, kteří si z velkého množství nabídek nemohou správně vybrat.

Obraťte se na nás a my Vás přesvědčíme, že patříme ke špičce na trhu v rekonstrukcích koupelen a bytů!

Dlažby a obklady u našich klientů