Rozhodli jste se zrekonstruovat váš dům a toužíte po krásnějším, modernějším bydlení? Plánujete rekonstrukci částečnou nebo kompletní? Potřebujete, aby práce probíhaly rychle, bez jakýchkoliv zádrhelů, avšak s důrazem na kvalitu? Pak si najměte naši firmu Komplet reko, s. r. o., která všechny potřebné činnosti provede za Vás s pečlivostí a profesionalistou!

Rekonstrukce domůSpecializujeme se na kompletní rekonstrukce domů.  Proměníte od A po Z Váš interiér i exteriér a splníme Vám sen o důstojnějším, modernějším, komfortnějším a designovým bydlení. Jsme stavební firma zaměřená na kompletní rekonstrukce. Nabízíme vysokou kvalitu prací za rozumné ceny. Proto je volba naší firmy sázkou na jistotu. Podívejte se na naše reference, úspěšně jsme provedli již nespočet rekonstrukcí domů!

Jaké služby nabízíme v rámci rekonstrukce domu na klíč?

Zrekonstruujeme kompletně interiér i exteriér vašeho domu, bez ohledu na to, zda se jedná o dům zděný, panelový či dřevostavbu. Provádíme rekonstrukce bytových jader, koupelen, kuchyní, dětských pokojů, obývacích pokojů, ložnic, celých bytových jednotek, včetně půdních a sklepních prostor. V rámci exteriérových prací dokážeme zrealizovat zateplení, izolaci, novou fasádu, výměnu oken, dveří, střechy, včetně terénních úprav kolem domu.

Jak probíhá rekonstrukce domu, pokud si nás vyberete?

Sejdeme se s Vámi a sdělíte nám vaše požadavky na rekonstrukci.  Ujasníme si práce, pomůžeme Vám s výběrem stavebních materiálů, vybavení. Zakládáme si na individuálním přístupu ke všem zákazníkům, a proto vyslyšíme vaše přání. Zaměření, konzultace a cenová kalkulace je u nás ZDARMA. Dohodneme-li se, vše zařídíme od A po Z.

1) V rámci interiérové rekonstrukce domu jsme schopni provést veškeré zednické, sádrokartonářské práce, stavební práce v oborech voda, topení, plyn, kompletní elektroinstalace, pohlahářské práce, natěračské a malířské práce, výrobu a montáž nábytku.

2) V rámci exteriérové rekonstrukce domu jsme schopni zajistit služby stavebního a zahradního architekta, stavebního inženýra, odborného stavebního dozoru, provést inženýrskou a projektovou činnost, zednické a klempířské práce.

PRACUJEME RYCHLE, EFEKTIVNĚ, KVALITNĚ A S CITEM PRO ESTETIKU!

Neváhejte nás kontaktovat!

Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému z Vás, proto jsme Vám v případě potřeby kdykoliv k dispozici. Poskytneme Vám kompletní servis, poradíme, vyslyšíme Vaše přání, provedeme práce za Vás. Vy si jen můžeme spokojeně užívat nového jádra!

Kontaktujte Komplet reko, s. r. o. a nechte si od nás ZDARMA vypracovat cenovou kalkulaci na rekonstrukci Vašeho domu.