Elektroinstalace, úpravy rozvodů elektřiny

elektro
Ceny energií rostou závratným způsobem, a proto se vyplatí investovat do kvalitních materiálů s dlouhou životností za přijatelnou cenu.

Myslíte si, že elektroinstalace může být také „inteligentní“? Že ne? Pak vězte, že může! Jistě jste někdy viděli auto zajíždějící do garáže bez toho, že by řidič vystoupil z vozu a otevřel dveře garáže stisknutím tlačítka. Nebo rozsvícení světel při příchodu majitele domu. A jak je příjemné vracet se do vyhřátého bytu, aniž by bylo topení zapnuté celý den! Právě inteligentní elektroinstalace Vám všechny tyto zázraky umožní. Myslí totiž na Vaše přání. Je uzpůsobena tak, aby všechny technologie v domě a bytě spolupracovaly a uspokojily tak přání zákazníka.

A právě naše firma zabývající se nejen touto inteligentní elektroinstalací Vám zpříjemní život.

Provádíme rozvody elektroinstalací do 1000 V, opravy elektrických a datových rozvodů, specializujeme se také na elektrickou požární signalizaci (EPS) v různých designových provedeních (plast, kov, sklo) i elektronické zabezpečovací systémy (EZS), jako jsou kamerové systémy vnitřní i vnější.

Jistě není nikdo, kdo by nechtěl střežit svůj majetek před zničením či krádeží. Proto se vyplatí investovat do kvalitních služeb a využít firmu se zkušenostmi – KOMPLET REKO, s. r. o.

Existuje jen zanedbatelná část obyvatel, kteří by nepoužívali telefon či internet. Jistě i Vy je denně používáte ať už k vlastní potřebě či k práci.
A právě naše firma Vám zajistí kompletní servis rozvodů datových a televizních sítí, rozvodů telefonních linek či internetu. Vše zařizujeme pro soukromé osoby i pro firmy. Náš strukturovaný kabelážní systém patří k nejmodernějším na trhu. A to je právě přednost naší společnosti – díky kvalitním technologiím zajišťujeme rychlost přenosu a celistvost přenášených dat k plné spokojenosti zákazníka.
Zárukou je dlouhá životnost rozvodů, snadná údržba i rozšiřitelnost, nízké náklady, schopnost přenosu dat pod vysokorychlostními protokoly a odolnost proti vnějšímu rušení signálu.

Elektroinstalace u našich klientů