Malířské práce, tapetování místností

malovaniPředstavte si krásně zrekonstruovaný byt se starou oprýskanou malbou… Asi byste se do takového bytu neradi vraceli. Či pěkný velký dům s opadávající omítkou… A právě na novém „kabátu“, tedy výmalbě bytu či domů velmi závisí. Právě barva pokoje v souladu s podlahou a vybavením bytu určuje, jaký bude výsledný dojem z vašeho bytu či domu.

Naše firma KompletReko, s. r. o. vám zprostředkuje malování pokojů, bytů i domů. Zajišťujeme výmalbu jak bytových, tak nebytových prostor. Jsme schopni namíchat barvu přesně dle vašich představ a požadavků. Věříme, že si vyberete z našeho pestrého vzorníku barev k vaší spokojenosti. Odstín barvy můžete zkonzultovat se zkušeným malířem s dobrou kvalifikací a dlouholetou praxí. Právě pro vás vybíráme kvalitní barvy s dobrou přilnavostí a vysokou stálostí a odolností barev.

Nespecializujeme se pouze na výmalbu interiéru a exteriéru, ale zajišťujeme také repasování futer dveří a výměnu (repasování) starého topení za novější a modernější. Provádíme i kompletní vybroušení stropu. Výsledný dojem totiž mohou pokazit i menší nerovnosti stropu a neodborná práce s barvou a štukem.

Svěřte se do rukou odborníků na výmalbu a kontaktujte nás. Firma Komplet Reko, s. r. o. vám zajistí nový domov.

Malování u našich klientů