Potřebujete ve svém bytě, domu či v obchodních prostorech vytvořit sádrokartonové příčky? Při provádění kompletních rekonstrukcí je právě sádrokartonářství velmi často objednávanou službou.

Sádrokartonové příčky sice nelze použít jako nosné zdi, jsou však více než ideální pro rychlé a cenově dostupné úpravy dispozic stavby, které bude k nerozeznání od klasické zděné příčky.

Ve starších domech, ale i nových stavbách lze vytvořit sádrokartonové předstěny. Ty zlepšují tepelně-izolační vlastnosti celé místnosti. Sádrokarton je navíc vhodným povrchem pro finální malbu. Ze sádrokartonu lze zhotovit i stropní podhledy. Za sádrokartonem lze následně rozvádět kabeláž.

Velmi často jsou sádrokartony využívány při rekonstrukci jádra, kdy původní jádro je nahrazeno sádrokartonovou konstrukcí pro koupelnu a toaletu. Instalujeme také šachtové stěny, či instalační příčky pro vedení odpadů apod.

Sádrokarton je skvělou volbou pro zlepšení kvality vašeho života v bytě a domě a pro efektivnější využití místností. Máte např. obchodní prostory, které už neodpovídají Vašim potřebám? S pomocí sádrokartonové příčky jej velmi rychle a levně rozdělíte na dva nebo více menších a snížíte si tak náklady na nájem.

Podobně lze řešit i úpravu kancelářských místností (z open-space na oddělené kanceláře), velmi jednoduchá je i následná demontáž.

Pokud chcete kompletní rekonstrukci prostor včetně sádrokartonářských služeb, jsme pro vás tou pravou firmou!

Sádrokartony u našich klientů