Nabídka služeb technické správy budov

technicka-spravaPotřebujete technickou správu budovy? Jsme firmou s mnoha zkušenými řemeslníky. Díky prováděným rekonstrukcím, které vyžadují vysoké odborné znalosti napříč všemi stavebními úkony, jsme schopni řešit téměř každý rutinní problém.

Jsme připraveni řešit drobné i akutní problémy v budově od nejjednodušších až po složité (od opravy osvětlení až po zásahy do elektroinstalace a větší opravy, které hraničí s dílčími rekonstrukcemi).

Zajišťujeme také monitoring, revize systémů a odborné technické prohlídky na pravidelné preventivní bázi. S námi máte jistotu, že budova je v perfektním stavu každý den!

Součástí služeb jsou samozřejmě pravidelné úkony týkající se údržby. Pokud budete potřebovat nové datové rozvody (internet, telefony, televize, elektrika, ale i voda plyn a topení), vše jsme schopni zařídit.

Kromě rutinní údržby můžeme provádět dílčí rekonstrukce (nové podlahy, malba, sádrokartony, zateplení, fasády, výměna oken a další.)

Pokud tedy hledáte firmu, která vám zajistí naprosto dokonalé podmínky v budově, firmu, díky které se budete moci plně soustředit na svůj byznys místo nefunkčního internetu, KompletReko, s. r. o. je tou pravou volbou pro vás. Kontaktujte nás.