Naše služby truhlářství a podlahářství zahrnují poměrně širokou oblasti činností od vybourání starých podlah až po zhotovení nábytku na míru.

Hledáte někoho, kdo práci s dřevem dokonale rozumí? Naše firma KompletReko, s. r. o. je tu pro vás!

Máte v budově starou nevzhlednou podlahu, na kterou už se nemůžete ani podívat? Objednejte si nás na bourací práce, a vaší nevzhledné podlahy vás zbavíme!

Navíc provádíme i vyrovnávání nerovných povrchů. Pozvěte si nás a my z vaší nerovné podlahy uděláme dokonale vodorovnou v celé ploše!

Po vyrovnání podlah už je řada na položení té nově. Umíme položit plovoucí podlahu, PVC, samozřejmě i koberce, ale i dlažbu ať už z dlaždic pálených, či kamenných. Do podlahy můžeme instalovat podlahové topení (vodní i elektrické) či provést jakékoliv stavební úpravy, které si budete přát.

Když je hotové podlaha, je čas umístit nábytek. V rámci kompletních rekonstrukcí zpravidla majitelé chtějí veškeré původní vybavení vyhodit (případně zrestaurovat) a nahradit novým (restaurovaným). Součástí našich služeb jsou proto i truhlářské práce, v rámci kterých vám můžeme vyhotovit nový nábytek přesně na míru. Od botníku až po celou kuchyň nebo obývací pokoj. Kontaktujte nás!

Truhlářství a podlahářství u našich klientů