Používáme reCAPTCHA pro ochranu proti spamu, na použití se vztahují podmínky ochrany soukromí a obchodní podmínky společnosti Google.

Často kladené otázky

Máme již přibližnou představu, jak bychom chtěli byt rekonstruovat, ale některými detaily si nejsme jistí. Máme vás přesto kontaktovat?

Rozhodně! Většina zákazníků naopak vůbec neví, jak by jejich nové bydlení mělo po rekonstrukci vypadat. Právě proto nabízíme služby zaměření, návrhu projektu a nacenění celé rekonstrukce zcela zdarma. Získáte tak jasnou představu a budete se moci snadno rozhodnout pro rekonstrukci svého obydlí.

 

Chci změnit dispozice bytu, ale všechny příčky jsou panelové. Je možné byt přesto předělat?

Jedná se o velmi složitý úkon, avšak nikoli nemožný. I do nosné panelové příčky je možné vyříznout např. dveřní otvor (po odborném posouzení statikem). Také takové rekonstrukce již máme za sebou. Kontaktujte nás a vše s vámi rádi detailně probereme.

 

Potřebuji při rekonstrukci bytu stavební povolení?

Stavební povolení není potřeba, pokud se nezasahuje  do nosných prvků budovy nebo není tato budova v památkové zóně. Kontakujte nás, se vším rádi pomůžeme.

 

Potřebuji rekonstrukci ihned. Máte volné kapacity?

Naše časové vytížení je dle sezóny velmi proměnlivé. Pro aktuální kapacitu nás prosím kontakujte telefonicky nebo e-mailem.

 

Jak moc jste schopni dodržet rozsah cenové nabídky?

V maximální možné míře blížící se celkovému rozpočtu, cena se navyšuje pouze v navíc požadovaných stavebních pracích, které nebyly v původních požadavcích. Samozřejmě se vše oboustranně konzultuje předem.

 

Jsou dodrženy termíny realizací staveb obsažené ve Smlouvě o dílo?

Ano, snažíme se vždy dodržet termín předání díla dle smlouvy v případě nenavyšování dalších stavebních prací.